Apartmán Viciberg

Proč strávit dovolenou ve Vicibergu?

Viciberg leží v Děčíně, který se nachází na hranici s Českým Švýcarskem. Tato poloha umožňuje nespočet výletů za poznáním, kulturou, památkami, turistickými trasami, rozhlednami, zámky a mnoha dalšími místy, která stojí za to rozhodně navštívit.

Kromě toho, Viciberg nabízí útulné a moderně vybavené ubytování pro rodiny s dětmi, kde se budete cítit jako doma. Ať už hledáte klidné místo pro relaxaci nebo základnu pro svá dobrodružství. Zde můžete zažít kombinaci pohodlí a přírodních krás, které region nabízí.

Check in 14: 00 - check out 10:00

Wifi

TV

Kuchyně

Lednice a mikrovlnka

Domácí zvířata povolena

terasa a ohniště

SPOUSTA VÝLETŮ V OKOLÍ

Relax zona

Dětské hřiště

Ceník

Ložnice: 1 manželská postel

Obývací pokoj: 1 rozkládací pohovka

Celý prázdninový dům

Výhled do zahrady

TV, Kuchyň, terasa

Klimatizace

zimní sezona

1.12. - 23.12., 2.1.-15.3

1 980 Kč / 1 noc

2 750 Kč / 1noc

VÁNOCE a SILVESTR

24. 12. – 1. 1.

1 980 Kč / 1 noc

2 750 Kč / 1noc

JARO, LÉTO, PODZIM

16. 3. – 30. 11.

1 980 Kč / 1 noc

2 750 Kč / 1noc

zimní sezona

1.12. - 23.12., 2.1.-15.3

1 980/ 1 noc

2750 Kč / 1noc

VÁNOCE a SILVESTR

24. 12. – 1. 1.

1 980 Kč / 1 noc

2 750 Kč / 1noc

JARO, LÉTO, PODZIM

16. 3. – 30. 11.

1 980/ 1 noc

2 750 Kč / 1noc

Ubytování v Českém Švýcarsku

Grilujte na terase…

Terasa nabízí příjemné posezení za každého počasí. Schovejte se zde před deštěm, ugrilujte si dobrou večeři, vychutnejte si kávu při poslechu zpěvu ptáků nebo si zde jen odpočiňte po náročném výletu. Na terase je přístupná Wi-Fi síť. Pobyt na terase je krásný v každou denní dobu. Během dne váš zrak oslní skvostná zahrada, večer uchvátí hvězdy na nebi.

Grilování je odjakživa spojeno s letním časem. Je to taková česká klasika, že za teplých letních večerů se zahradami nese vůně dřeva a naloženého masa. Uvidíte, že i vy si to zamilujete. A se sklenkou v ruce nebo oroseným pivem to bude ještě příjemnější. Dospělí mohou sedět nerušeně na terase a děti se bezpečně baví v soukromé zahradě.

Moderní kuchyň

Na dovolené se lze stravovat různě. Buď v rámci místních restaurací anebo si připravíte jídlo sami. V naši moderně zařízené kuchyni bude pro vás radost tvořit. K dispozici je sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice a veškeré kuchyňské náčiní, které byste mohli potřebovat. Uvařte výtečné jídlo k nasycení všech návštěvníků, upečte výtečný dezert a nachystejte si svačinu na cesty za dobrodružstvím a zážitky.

Kuchyně byla a vždycky bude srdcem domova. To platí i na dovolené. Jen s plným žaludkem budete skutečně spokojení a dobře naladění. Uvařte si jídla, na která jste zvyklá, ale nezapomeňte ochutnat kuchyni ani v děčínských restauracích. Kam zajít na výtečný oběd vám s radostí poradíme.

Kvalitní spánek…

Ve Vicibergu budete spát jako miminko. Pevné postele s fyzio-ortopedickými matracemi vás zanesou do říše snů. Je tu ložnice s manželskou postelí a pohodlný rozkládací gauč pro další dvě osoby. Samozřejmostí jsou okázalé výhledy na přírodu a zahradu.

Ponořte se do nadýchaných jemných peřin a nechte své tělo pořádně odpočinout. Na dovolené je přece dobrý spánek velmi důležitý. Jedině tak si ji totiž skutečně užijete a budete na ni rádi vzpomínat.

Sprcha i pračka pro pohodlí vaší dovolené…

Ubytování Viciberg je uzpůsobené pro samostatnost. Během pobytu se o vše postaráte sami. Potřebujete dětem vyprat zablácené kalhoty? Žádný problém. V koupelně je plně automatická pračka. Čistá koupelna dále obsahuje prostorný sprchový kout, keramické umyvadlo a volně stojící záchod.