Apartmán LaurahAus

České Švýcarsko leží 1,5 hod od Prahy. Mnoho lidí již zde bylo uchváceno čistou přírodou, přírodními památkami, romantickými místy a ikonickou Pravčickou bránou či Dolským mlýnem. Připojte se k nim a užijte si svou dovolenou v soukromí v útulném ubytování, kde je večerní obloha posetá hvězdami.

Proč strávit dovolenou v Laurahaus?

Apartmán Laurahaus v malebném Děčíně je ideální pro rodiny s dětmi. Nachází se blízko Českého Švýcarska a nabízí množství kulturních a přírodních atrakcí. K dispozici je dětské hřiště, gril a ohniště. Ubytování je plně vybavené s terasou, parkovištěm a spolehlivým internetem.

Ubytování v Českém Švýcarsku

Check in 14: 00 - check out 10:00

Wifi

TV

Kuchyně

Lednice a mikrovlnka

Domácí zvířata povolena

terasa a ohniště

Spousta výletů v okolí

Relax zona

Dětské hřiště

Ceník

Ložnice: 1 manželská postel

Obývací pokoj: 1 rozkládací pohovka

Celý prázdninový dům

Výhled do zahrady

TV, Kuchyň, terasa

Klimatizace

zimní sezona

1.12. - 23.12., 2.1.-15.3

1 980/ 1 noc

2750 Kč / 1noc

VÁNOCE a SILVESTR

24. 12. – 1. 1.

1 980 Kč / 1 noc

2 750 Kč / 1noc

JARO, LÉTO, PODZIM

16. 3. – 30. 11.

1 980/ 1 noc

2 750 Kč / 1noc

Ubytování v Českém Švýcarsku

Grilujte na terase…

Na terase Laurahaus si vychutnáte klidné chvíle. Ať už je to při grilování večeře, poslechu zpěvu ptáků s ranní kávou nebo relaxaci po dni plném dobrodružství. Wi-Fi je zde samozřejmostí. Den vám zpříjemní pohled na nádhernou zahradu a večer se můžete kochat hvězdnou oblohou.

Letní večery a vůně grilovaného masa patří k českým tradicím. U nás si toto kouzlo užijete naplno, ať už s osvěžujícím nápojem v ruce nebo v přítomnosti svých blízkých. Zatímco dospělí relaxují na terase, děti se mohou bez obav vyřádit v soukromé zahradě.

Moderní kuchyň

Stravování na dovolené může mít mnoho podob. Ať už preferujete místní restaurace nebo vaření vlastních pokrmů, naše moderní kuchyň vám poskytne vše potřebné. Je vybavena sklokeramickou deskou, mikrovlnkou, lednicí a vším, co je potřeba vaše kulinářské výtvory. Připravte si lahodné pokrmy pro všechny hosty, sladké pochoutky nebo svačinu na výlety.

Kuchyň je středobodem každého domova, a to i během dovolené. S plným žaludkem se cítíte lépe a máte lepší náladu.

Ubytování v Českém Švýcarsku
Ubytování v Českém Švýcarsku

V Laurahaus si odpočinete…

Naše postele s ortopedickými matracemi vás pohladí do světa snů. Máme ložnici s manželskou postelí a komfortní gauč pro další hosty, vše doplněno o úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Zažijte pocit odpočinku v měkkých peřinách a regenerujte své tělo. Kvalitní spánek je klíčem k tomu, abyste si dovolenou skutečně užili a rádi na ni vzpomínali.

Komfort vaší dovolené v Laurahaus..

Apartmán Laurahaus nabízí vše pro vaši nezávislost a pohodlí. Ať už potřebujete vyprat oblečení po dobrodružném dni, máme pro vás připravenou automatickou pračku. Naše koupelna je vybavena moderním sprchovým koutem, elegantním umyvadlem a samostatným záchodem.“

Doufám, že tato verze vám vyhovuje. Pokud máte další požadavky nebo úpravy, dejte mi vědět!